+48 697 665 665
Rezerwuj
Rezydencja Zakopiańska

REGULAMIN

OGÓLNE WARUNKI KORZYSTANIA Z APARTAMENTU PRZEZ KLIENTA

§ 1
Rezerwacja

Przed dokonaniem rezerwacji, Klient zobowiązuje się zapoznać się z treścią niniejszego Regulaminu. Dokonanie rezerwacji równoznaczne jest z zaakceptowaniem Regulaminu.

§ 2
Opłata za usługę i warunki płatności

Wysokość opłaty za wynajem Apartamentu na pobyt turystyczny jest każdorazowo podana w formularzu potwierdzenia rezerwacji otrzymywanym po dokonaniu rezerwacji lub telefonicznie przy dokonywaniu rezerwacji.

 

§ 3
Zmiana oraz anulowanie rezerwacji przez Klienta

Zmiana terminu rezerwacji jest możliwa wyłącznie, gdy Apartament jest dostępny w nowym zaproponowanym przez Klienta terminie. W takim przypadku zmiana terminu rezerwacji nie podlega dodatkowej opłacie. Do 14 dni przed planowanym przyjazdem jest możliwość bezkosztowej zmiany terminu rezerwacji pod warunkiem dostępności apartamentów.

§ 4
Zmiana oraz anulowanie rezerwacji przez Wynajmującego

§ 5
Procedura pobytu Klienta

Pobyt w apartamencie zaczyna się od godziny 15.00 w pierwszym dniu zarezerwowanego terminu. Klient zobowiązany jest dokonać odbioru Apartamentu od przedstawiciela Wynajmującego o ustalonej przez Strony godzinie, sprawdzając jego stan techniczny i czystość. Przedstawiciel Wynajmującego dostępny jest w określonych godzinach, w zależności od sezonu. Informacje na ten temat dokładnego stanu technicznego Apartamentu Klient może otrzymać na swoje życzenie. Jeśli przyjazd jest planowany w godzinach innych niż godziny otwarcia Biura, Klient ma obowiązek powiadomić pracowników o tym, co najmniej 24 godziny przed dniem przyjazdu. Przyjazdy w godzinach wieczornych mogą być objęte dodatkową opłatą w wysokości do 100 złotych.

§ 6
Dane kontaktowe

korzysta z następujących danych kontaktowych:

Właścicielem serwisu www.rezydencjazakopianska.pl jest Pokoje Gościnne Redyk Anna Bukowska. Właścicielowi przysługują również prawa majątkowe do niniejszego serwisu.

§ 7
Reklamacje

§ 8
Dane osobowe

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...